אל תפספסו תכנים חשובים ומעניינים גם בתפריט המשני (ארכיון).

שאלות וחששות של נשים ישראליות לגבי פין לא נימול

הפין הטבעי מגעיל אותי. העורלה מגעילה אותי, מה אני אעשה? זה מגעיל...

כל דבר שאנחנו לא מכירים עלול להגעיל אותנו. כאשר אנו נולדים למקום מסוים, עם חינוך מסוים, חשיבה מסוימת, הדברים הללו הופכים למציאות היום יומית שלנו. כל דבר ששונה ממה שהיינו רגילים אליו עלול להגעיל או להלחיץ אותנו. לצערי זהו טבע האדם. מילת נשים המגעילה אותנו באופן ראוי בהחלט, הינה דבר טבעי מאד, יפה, נקי ונשי בתרבויות שונות באפריקה . נשים רבות מעידות על כך ומחכות ליום בו הן ימלו ויהפכו טהורות. את מוזמנת לקרוא על כך בספרות אוטוביוגרפית ובאינטרנט.

למרות הקושי, עלינו להשתחרר מדעות קדומות ולהילחם בנטייה "להישאר במקום בו גדלנו". חייבים לצאת מהבועה בכדי לקבל פרספקטיבה אמיתית, אחרת איפה נשאר? איך נדע מה באמת טוב (ונכון) לנו ולאחרים? ולילדים שלנו ?

מה לגבי הריח? אומרים שהפין הטבעי מריח ומלוכלך וצובר לחות. מה עושים?

נשים רבות חוששות מניקיונו של הפין הערל והריח שעשוי להתלוות עימו. ובכן יקירותיי, גם הפות לא מריח באופן טבעי כמו סבון. מהר מאד הפות יכול להריח מחוסר היגיינה. הפות כמו הפין מסכך את עצמו ומוגן בתוך השפתיים הפנימיות והחיצוניות. הפות בכל שכבותיו זקוק לשטיפה יום יומית. היגיינה חיונית לשני המינים במידה שווה.
הרי לא הייתן מסירות את שפתי הפות החיצוניות שלכן על מנת שאיבר מינכן יהפוך יבש, לא יצבור עודף לחות, לכלוך, או ריחות לא נעימים. שמרו על היגיינה והכל יהיה בסדר.

אני יוצאת עם בחור מקסים ולא מזמן הוא אמר לי שהפין שלו לא נימול. עכשיו אין לי אומץ בכלל להתקרב לשם! חברות אומרות לי לגמור איתו את הקשר כי יש מלא גברים מקסימים שהם כן נימולים, בים.

אם הבחור מקסים ומוצא חן בענייך, את תאזרי אומץ ותקפצי למים! חשבי על החשיפה הראשונה שלך לפין נימול וללחץ וההתרגשות שליוו את חויותייך הראשונות, ונסי לדמיין את הפעם הזו כמרגשת וייחודית באותה מידה. אל תוותרי על אהבה בגלל פין. בטח כשאת לא יודעת את ההבדל בין פין נימול לפין ערל (טבעי).

אני במערכת יחסים כבר שנתיים עם בן זוג שאינו נימול. אף אחד לא יודע. טוב לנו מאד אבל אני מתביישת בפין שלו ורוצה שיעשה ברית.

אם טוב לך, למה את רוצה שמשהו ישתנה? אם הפין הטבעי מענג אותך, למה עדיין הרצון לשנות אותו? האם גם בן זוגך מעונין בכך? האם חקרת את הנושא? גברים שהסירו את ערלתם בבגרות מתארים את הסקס כראייה בשחור לבן. כמו שאומרים, למה להחליף סוס מנצח? האם את מתביישת בדברים אחרים בבן זוגך? תאהבי אותו כמי שהוא ומה שהוא. לא היית רוצה שבן זוגך יבקש ממך לעשות שינויים כירוגים בגופך כי הדבר מבייש אותו. לכן גם את, אל תבקשי ממנו לשנות את גופו כי הדבר מבייש אותך. מעל הכל, וחשוב מכל, למדו על כך לפני שתחליטו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה