אל תפספסו תכנים חשובים ומעניינים גם בתפריט המשני (ארכיון).

דרך 4 - חיכוך וחספוס


בפין הנימול נשאר מעט (אם בכלל) עורלה. במהלך קיום יחסי המין, השפשוף החוזר בין הפין הזקוף לקירות הנרתיק העדינים, יוצר חיכוך "שורף" וכאב. ההדמייה של האצבעות (ראה למטה) ממחישה את האופן בו הפין הנימול מתחכך ישירות בקירות הנרתיק באופן לא טבעי.

העטרה, כיוון שחסרה לה העורלה והיא חשופה תמיד, יבשה ולפעמים ממש מחוספסת. היא איננה תואמת כלל את דפנות הנרתיק, שהן רכות ולחות כמו פנים הלחיים שלנו. בפין השלם, המגע בין הפין לבין דפנות הנרתיק נעשה בעיקר בעורלה. העטרה הינה רכה יותר וחלקה ממש כמו הנרתיק. העורלה גם היא; רכה, גמישה, עדינה ולחה. כך לא נוצר חיכוך בין הפין לקירות הנרתיק העדינים. כאשר הפין השלם חודר ומושך החוצה, העורלה מרככת את העטרה, שומרת ומסככת את קירות הנרתיק ובכך מספקת הנאה וריגוש מיני גדולים יותר.

עשו את הניסוי הבא ותבינו את ההבדל טוב יותרהסתכלו על הדוגמא מעל של האצבעות: - 1. הציבו את אצבעותיכם באופן אנכי, כך ששתי האצבעות נוגעות זו בזו. האצבעות הללו מדמות את קיום יחסי המין עם הפין הנימול. החליקו את האצבע העליונה על התחתונה. כך הפין הנימול מתחכך שוב ושוב בתוך הנרתיק. 100 אחוזים של חיכוך החוזר על עצמו. החליקו את "הפין" הלוך ושוב 25-30 פעם. ככל שתמשיכו, תשימו לב לחיכוך שיוצר לאט לאט תחושת אי נעימות. זאת מפני שישנו חיכוך ישיר בין שתי רקמות עור. התחושה של "עור המחליק על עור" היא שונה לחלוטין מהתחושה של ה"החלקה" כפי שיתואר בתמונה הבאה המתארת את הפין הטבעי.בתמונה מעל, תוכלו לראות כיצד הפין השלם, שלא הוטל בו מום, פועל. הציבו את האצבעות כמו קודם, רק הפעם הציבו אצבע אחת על השנייה כאשר אחת האצבעות לוחצת ברכות על המפרק השני באצבע. 2. האצבע העליונה מדמה את הנרתיק ואילו התחונה מדמה את הפין הטבעי. העור הרך, החופשי והגמיש, מסמל את העורלה. 3. ועכשיו, הניעו את האצבע העליונה (הנרתיק) הלוך ושוב על המפרק, על העור ה"עודף" באצבע עד כמה שניתן. שימו לב כיצד אין חיכוך אלא החלקה. אין חיכוך ישיר בין שתי רקמות עור, כפי שתואר קודם לכן עם הפין הנימול. שימו לב שלמרות שהפין הטבעי נע הלוך ושוב, אין חיכוך ישיר. כך בדיוק הפין הטבעי ישנו בכניסה לנרתיק. נקודה חשובה: גם שימו לב כיצד גוף הפין הטבעי יכול לנוע קדימה ואחורה בתוך העור של עצמו. העור עצמו, העורלה, ממוקמת באופן יחסי למיקומה בתוך הנרתיק (עמוק או בכניסה) כך שלמעשה, העור לא זז. העובדה הזו מאפשרת לסיכה הטבעית בנרתיק להישאר בפנים כי היא לא נתפסת ונמשכת על ידי הפין (הנימול) עם כל משיכה.

דוגמא: לחצו על הקישור לתמונה (תקריב של הפין הטבעי בתנועה)
שימו לב כיצד הערלה והיד נעים בו בעת כיחידה אחת. ללא חיכוך או שפשוף.תגובה 1:

  1. אפשר להשתמש בלשון כהקדמה לכניסה.

    השבמחק