אל תפספסו תכנים חשובים ומעניינים גם בתפריט המשני (ארכיון).

דרך 6 - סגנון הסקס בכללותו


התיאורים הבאים מציגים את החוויה המינית הממוצעת. בוודאי שייתכן גבר נימול המקיים יחסי מין עדינים עם בת זוגו וכן גבר ערל המעדיף סקס כוחני ואגרסיבי. יחד עם זאת, העובדות חד משמעיות: בגלל ההבדל האנטומי של הפין, רובם המכריע של הגברים הנימולים זקוקים(!) לסקס כוחני בשלב כזה או אחר, על מנת להגיע לפורקן.

סקס עם פין נימול הוא סקס עם כניסות חזקות, דפיקות, משיכות ארוכות, חזק, קשה, גס. זהו סקס עשיר באדרנלין, קשה, חזק, שרירי ואפילו אגרסיבי. הסופרת נורה היידן, בסיפרה רב המכר "איך לענג נשים בכל פעם" , מתארת את התופעה הזו כ"מפץ הגדול". היא מתארת את זה כך:

הוא ריגש אותה במשחק מקדים. היא חמה בטירוף מתשוקה. אך מיד כשהוא נכנס ומתחיל "לדפוק" היא מאבדת עניין. התחושה הנפלאה והמרגשת הזו, התחושה שזורמת בכל גופה, התחושת העדינה המדגדגת באיבריי מינה, נעלמת כלא הייתה. למה? כי הוא נותן לה את "המפץ הגדול". אחורה קדימה, אחורה קדימה – חזק חזק. הוא לא מבין שזה לא מרגיש טוב עבורה. בהתחלה זה לא תמיד כואב, אבל זה בטח לא מרגיש נהדר. אחריי זמן מסוים של "דפיקות" זה מתחיל לכאוב, ובשלב מסוים היא מחכה שהוא יגמור כבר ומהר.
אם אתם, הגברים, תעשו את הניסוי הבא, מיד תדעו איך ההרגשה. הרימו את זרוע שמאל שלכם מעלה ועם זרוע ימין הכו בזרוע שמאל בערך 30 שניות. ככל שתמשיכו כך הכאב יגבר. עשיתי זאת בכמה תוכניות טלוויזיה כשהמנחה היה גבר, כדוגמא איך ה"דפיקות" בסקס מרגיש והם תמיד היו המומים. לא היה להם מושג שזה בעצם מה שוקרה כשהם נכנסים אל [הנרתיק של] בחורה ומתחילים "לדפוק". כאשר הבסיס של הפין, עצם החיק, פוגע בדגדגן של האשה, היא בהתחלה מרגישה כאב (מה שגורם לה להתכווץ) ואז לאט לאט כל הגוף וכל האיבר המין מאבד תחושה. בהתחלה זה כואב ואחכ זה נהייה סוג של רדום ומאבד תחושה. הנשים בד"כ לא יודעות מה הגבר שלהן עושה לא בסדר (אבל בטח יודעות שהכל לא בסדר!) לעיתים קרובות מעמידות פנים שהן מגיעות לאורגזמה כי הן יודעות שבדרך שבה הגבר שלהן זז הן לעולם לא יגיעו לאורגזמה, והיא רוצה לסיים את הסקס, לסיים את השעמום ו\או הכאב. היא נשארת מתוסכלת, עצובה ולא מסופקת. הנשים אף פעם לא חושבות שמדובר אולי בגבר שלהן (או הפין שלו) ומיד מניחות שמדובר בהן, משהו שהן לא עושות והן מניחות שסקס פשוט לא בשבילן."

בסקר שערכה קריסטן או'הרה (סופרת "סקס כפי שהטבע התכוון") נשים נשאלו על הסקס עם בן זוגן הנימול. 72 אחוזים טענו שבן זוגן נוהג בשלב מסוים "לדפוק חזק ובכוח". הפין הנימול חודר וזז באופן שונה מהפין הטבעי. (ניתן לראות זאת בבירור באלפי סרטי פורנו שצולמו ב20 שנה האחרונות). הפין הנימול מעדיף משיכות ודפיקות ארוכות המפעילות לחץ חוזר וריגוש לכל אורכו של הפין, בבסיס הפין עד עצם החיק. סקס עם פין טבעי הוא סקס רגוע יותר, נינוח יותר, עם פחות לחץ ודפיקות חזקות. "חדירה קלה יותר, דחיפות עדינות יותר, תנועות עדינות יותר לכל אורך הסקס... יותר חושני בכללותו." סקס טבעי לא נועד להיות פעילות פיזית מתישה. יש הרבה פחות לחץ ומתח במהלך הדחיפות. ישנן הרבה סיבות מדוע הנוכחות של העורלה גורמת לנשים נוחות וחווית סקס עדינה יותר. סקס כמו שנשים חולמות עליו. סקס שהוא יותר כמו אהבה ופחות כמו "זיון קשה". הסיבות העיקריות לכך הן העורלה והפרנולום. לחצו על הלינק הזה ולמדו איך ולמה העורלה והפרנולום חשובים ביחסי המין.
 
קטע נע(!) של פין נימול חודר לנרתיק - שימו לב כיצד הוא מושך אחורה ונכנס פנימה בצורה לא טבעית וראו כיצד גופו ממש 'נזרק' על גופה של האישה. שימו לב ליריכייה וכיצד שרייריה מקבלים את עוצמת תנועותיו
קטע נע(!) של פין טבעי חודר לנרתיק בסקס שימו לב כיצד הפין נשאר עמוק וקרוב. הגבר לא 'דופק אותה' בחוזקה.


בקליפ למטה:---> אישה מתארת את הדפיקות החזקות של הגברים. חוסר החיבור עם בן הזוג, אי נוחות, התייבשות הנרתיק וכ"ו. היא איננה מודעת לסיבה, אך היא מתארת את התופעה באופן מדויק.
   

3 תגובות:


 1. אנחנו עושות שיחות אירוטיות חמות ולוהטות עם תמונות שלנו, ומוכרות סרטונים פרטיים שלנו שצילמנו בבית, שלחו וואצפ לאחת מאיתנו לפרטים:

  050-7534732 בר

  055-2664759 דנה

  055-9310377 ספיר

  השבמחק
 2. שיחות סקס ארוטיות, שיחות סקס חמות, שיחות סקס עם נשואות, שיחות סקס עם חרדיות, והרבה זיונים כןן, שיחות סקס בחינם https://dateandloveonphone.com/

  השבמחק
 3. לדעתי זה אישי כול אחד/ת וטעמם וסגנון הסקס שאוהבים

  השבמחק