אל תפספסו תכנים חשובים ומעניינים גם בתפריט המשני (ארכיון).

דרך 3 - סגנון החדירה

 החדירה ההתחלתית

החדירה ההתחלתית עם הגבר הנימול מאופיינת בחדירה איטית, ו\או הדרגתית (מעט פנימה, מעט החוצה). חדירה מתסכלת, לרוב מלווה בחומרי סיכה מלאכותיים. לעיתים החדירה מלווה בחשש ואף פחד של ממש. נשים רבות מכווצות את הנרתיק לקראת החדירה. נדיר שהפין הנימול מלכתחילה חודר בבת אחת ללא אי נוחות. זאת מפני שהעטרה בפין הנימול יבשה ותופסת את שפתי הפות (דרך 1) ושורטת ומושכת את קירות הנרתיק. הפין הנימול יבש, נוקשה ואפילו מחוספס. הפין הנימול לא תואם כלל את הסביבה העדינה והלחה שבנרתיק.

הפין הטבעי לעומת זאת, מחליק בעדינות פנימה לעומק הנרתיק ובשלב אחד. ללא חששות. הגבר הטבעי יכול לכסות עם ערלתו את העטרה, באופן ששומר על הנרתיק בעת החדירה. העורלה שומרת שהעטרה לא תתפוס את שפתי הפות הפינימיות. החדירה נעשת עם העורלה, שיוצרת מעבר חלק בין העטרה וגוף הפין לנרתיק. העורלה והעטרה לחים וחלקים. העטרה מחליקה ברכות פנימה. אין צורך בחומרי סיכה (דרך 2) שכן גם הפין וגם הנרתיק מספקים לחות, בעוד שהפין הטבעי שומר עליה הן בחדירה והן במהלך, עד תום המשגל. נשים לא חוששות מהחדירה. אין תסכול, שינוי תנוחות וכאב. רק הנאה.

התמונות ייפתחו ברובליקה חדשה בסייר שלכם. סגרו את הרובליקה לחזרה
(לחצו לתמונה של פין נימול וערל בחדירה)
(לחצו לקטע נע של חדירה עם הערלה)

החדירה במשגל

במהלך המשגל, הגבר הנימול זקוק למשיכות ארוכות ודחיפות ארוכות בכדי להגיע לגירוי מקסימלי. עובדה זו בשילוב עם צורת ראש הפין (דרך 1) , גורמים לאי נוחות, צריבה וכאבים בנרתיק. בכל פעם שהפין יוצא החוצה, הפין עצמו מתייבש כתוצאה מהחשיפה החוזרת באוויר. כפי שהוסבר בדרך 2, מהירות וקצב הדחיפות של הגבר לנרתיק עולות על מהירות הייצור של חומר הסיכה הטבעי בנרתיק. המשיכות הארוכות הרחק מן הנרתיק הן גם אחת הדוגמאות מדוע "סקס נימול" מאופיין בסקס חזק, דפיקות חזקות עד לפורקן.

הגבר הטבעי זקוק למשיכות קצרות. הפין הטבעי נשאר עמוק בתוך הנרתיק לאורך כל האקט המיני. חומרי הסיכה הטבעיים שבנרתיק לא נחשפים לאוויר ומתייבשים. העורלה שומרת על הלחות. סקס טבעי מאופיין בדחיפות ומשיכות קצרות, בעוד שהפין נשאר עמוק בתוך הנרתיק. שימוש במשיכות קצרות חושף את ראש הפין למעט מאד אוויר, סיבה נוספת מדוע התנדפות הלחות היא מינימלית. (דרך 2 - התייבשות הנרתיק)

מדוע הפין (הגבר) הנימול זקוק למשיכות ארוכות מחוץ לנרתיק? 

התמונות ייפתחו ברובליקה חדשה בסייר שלכם. סגרו את הרובליקה לחזרה(דוגמא למשיכות ארוכות)
(קטע נע מדגים משיכות קצרות עם פין ערל)

הסרת העורלה משנה באופן דרמטי את מבנה הפין, ומשנה את המיקום בו הגבר מפיק את מירב ההנאה והסיפוק. בפין הטבעי, מלוא הרגישות נמצאים בעיקר בחלקו העליון של הפין (העורלה, הפרנולום, העטרה). חיתוך העורלה (מילת גברים) הורס באופן מוחלט את נקודות ההנאה העיקריות בפין. עשרות אלפי קצות עצבים רגישות נהרסות מפנים העורלה ונקודת החיבור בינה לבין החלק התחתון של העטרה, הפרנולום. נהרסת התנועה החלקה בין העורלה לראש הפין, שמכסה וחושפת את נקודות העצב הרגישות הללו. להבדיל מהפין הטבעי, הגבר הנימול מפיק את מירב ההנאה מגוף הפין. גוף הפין משמעותית פחות רגיש ויש צורך בגירוי ולחץ חזקים בהרבה. הגבר הנימול מושך חזק ודוחף חזק כי זוהי הדרך היחידה בה הוא יכול להפיק את מירב ההנאה המינית. הגבר הנימול מרגש את גוף הפין לכל אורכו עד בסיסו.

2 תגובות:

  1. כמה שטויות בלי מודעות מי שכתב את זה, תעודת עניות!!

    השבמחק
    תשובות
    1. אני דווקא מזדהה מאה אחוז עם מה שכתוב פה. תיאור נכטן אחש לאחד לצערי. ומנסיון - כי אני אישה.

      מחק