אל תפספסו תכנים חשובים ומעניינים גם בתפריט המשני (ארכיון).

דרך 5- קשיחות יתרה

ראש הפין וגוף הפין הנימול קשים באופן מוגזם בעת זיקפה. זאת מפני שישנה נפיחות דם גדולה ברקמות הפין העולה על כמות רקמת העור שנשארה לאחר הסרת העורלה. מילת גברים מסירה בין שליש עד כמחצית מעור גוף הפין. כאשר הפין מזדקף, עור הפין נמתח עד דק בניסיון להכיל את כמות הדם הממלא את הפין. "רמת הזיקפה". בפין הנימול לעיתים קרובות מדובר בנפיחות יתרה ומוגזמת של הפין".

במילים אחרות, הפין הנימול הוא כמו בלון שנופח יתר על מידה. הרי ככל שנושפים יותר אוויר בבלון, כך הבלון הופך דק יותר וקשה יותר. כאשר הבלון מתנפח ל100 אחוזים יש מעט מאד, אם בכלל, מקום לגמישות בצורת הבלון. הפין הנימול מרגיש לנשים רבות כמו "מקל" שדופק על צוואר הרחם.

לחצו כאן לתמונת תקריב של פין נימול. שימו לב לעור המתוח ולקשיחות המוגזמת של העטרה
לחצו כאן לתמונה נוספת של פין נימול

הפין הטבעי רך ונכנס ברכות וגמישות אל תוך הנרתיק. העורלה (החתיכת עור "עודף" בפין) הופכת את הפין לרך, "ספוגי" וגמיש. (דוגמא טובה תהיה הלשון. הלשון יכולה להזדקר ולהזדקף אך היא עדיין רכה וסופגית למגע. הפין הנימול הוא כמו ספוג שהתייבש והתקשה ובכך איבד את גמישותו.) העורלה מרככת את גוף הפין והעטרה. בגלל שלפין הטבעי יש בדיוק את כמות רקמת העור לה הוא זקוק בעת זיקפה, עור הפין לא נמתח עד דק כמו בפין הנימול. גם העטרה לא נמשכת כלפי מטה מהלחץ והכיווץ בעור, כמו שלעיתים קורה בפין הנימול. העטרה בפין הטבעי נשארת במקומה. היא רכה יותר וגמישה יותר במהלך המשגל. הפין הטבעי נותן תוחשת אהבה בנרתיק ולא תחושת דקירות או דחיפות כמו הפין הנימול. חשוב לציין שוב, שפין "רך" איננו אומר זיקפה חלשה יותר מהפין הנימול. ממש לא. כאמור, ההשוואה דומה ללשון שהינה רכה וגמישה למגע, אך קשה וזקופה. הזיקפה היא חזקה וחושנית אך לא קשה עד חוסר גמישות ורכות. הפין מרוכך למגע. אשה אמריקנית תארה את הפין הטבעי כך: "הוא קשה וחושני, אך כאילו מכוסה בקטיפה"

קטע נע של הפין הטבעי נכנס ויוצא מהנרתיק. שימו לב לעור שמתכווץ ברכות. הפין לא מתוח ואדוק כמו פין נימול

מילת גברים מסירה חלק כל כך קטנטן מעור הפין של התינוק. האומנם?

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה