אל תפספסו תכנים חשובים ומעניינים גם בתפריט המשני (ארכיון).

דרך 1 - מבנה העטרה


אם תביטו היטב על ראש הפין (העטרה) תראו שצורתו דומה לחכה. העטרה מזכירה וו או חוד ששורט ומושך את קירות הנרתיק העדינות במהלך קיום יחסי מין וגורם לכאב במקום הנאה. שימו לב כיצד אותו חוד מתבלט כאשר הפין זקוף. בפין הנימול העטרה חשופה כל הזמן. העטרה יבשה ונוקשה (עם מדרגה גסה) ועם כל משיכה לאחור מחוץ לנרתיק, החוד תופס ומושך את קירות הנרתיק ואוסף אחריו את הסיכה הטבעית של האשה במהירות העולה על יכולת הייצור שלה. בכל פעם שהפין יוצא מן הנרתיק הוא שורט את קירות הנרתיק העדינות ובכל פעם שהפין חודר אל הנרתיק, שפתיי הפות החיצוניות נתפסות על ידי ראש הפין ונמשכות פנימה. הפין הנימול גורם לאי נוחות, אדמומיות ואפילו כאב, כתוצאה ממבנה העטרה בלי העורלה .

(לחצו לתמונה של החכה בפין נימול)
(לחצו לתמונה של החכה בפין ערל)


העורלה בפין הטבעי הינה רכה, לחה, גמישה ומרככת את אותה מדרגה בראש הפין. העורלה מונעת באופן מוחלט שריטות ומשיכות בקירות הנרתיק ומעניקה רק הנאה, לא כאב. כאשר הפין הטבעי יוצא מן הנרתיק, העורלה עוטפת את העטרה ומונעת כל חיכוך ושומרת על הלחות הטבעית בנרתיק. ראש הפין הטבעי לא תופס את שפתי הפות בכניסה או ביציאה, אלא מחליק בעדינות פנימה והחוצה 
.
למה החכה שם מלכתחילה ?

ראש הפין מזדקף מחוץ לעורלה בכוונה. הנוכחות של אותה מדרגה בפין הטבעי (הערל) מוכיחה שהמטרה העיקרית של העורלה הינה מינית. במהלך קיום יחסי המין, העטרה לוכדת ומניעה את העורלה להנאתם של האישה ובן זוגה. כאשר העורלה איננה, צורת העטרה לא הגיונית ולא מתפקדת כראוי.

כיווצה ושיחרורה של העורלה מעצימים את הריגוש המיני עבור בני הזוג. העורלה לאורך כל האקט המיני מפעילה לחץ ומשחררת לחץ בקירות הנרתיק. כפי שאסביר בדרך מספר 7, תנועת העורלה מעלה ומטה לאורכו של הפין, וקצב הכיווץ ושחרור שלה בנרתיק, תואמים באופן אידיאלי את הנאתה ורצונה של האשה, וכן הקצב לו היא זקוקה על מנת להנות ולהגיע לאורגזמה נרתיקית.

בפעם הבאה שמישהו יאמר לכם שלעורלה אין תפקיד או סיבה וזו סתם חתיכת עור חסרת משמעות, אתגרו אותם עם השאלה הבאה: "אוקי. האם יש לך מושג למה ראש הפין בצורת חכה? בשביל מה החכה הזו שם?"

התשובה היא: החכה תופסת את העורלה. היא מפעילה ושולטת בה בכדי לתת סיפוק מלא לבני הזוג. העורלה וצורת העטרה עובדים יחד בהתאמה מושלמת.

בדרך מספר 7, תמצאו את התשובה לשאלה הבאה: "מדוע העורלה שנתפסת על ידי העטרה גורמת לריגוש מיני והנאה בפין הטבעי? ולמה אלמנט זה קשור לדרך בה הגבר מקיים יחסי מין והנאת האשה 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה