אל תפספסו תכנים חשובים ומעניינים גם בתפריט המשני (ארכיון).

דרך 8 - תסכול מיני מונע אורגזמה


כפי שהוסבר בדרך 6, סקס עם גבר נימול רחוק מלהיות אידאלי לאורגזמה וגינלית. עם הזמן, האישה הופכת מתוסכלת מאי יכולתה להגיע לאורגזמה. למרות שנשים רבות משלימות עם העובדה שלא יידעו לעולם מהי אורגזמה וגינלית, בסתר ליבן הן מייחלות כל הזמן לדעת מהו המתכון החסר. מגזינים כמו "לאשה" ו"את" וכדומה, נותנים לנו סטטיסטקה מעודדת; אחוז קטן מאד מכלל הנשים מגיעות אי פעם לאורגזמה וגינלית.

נכון, נשים רבות לא מגיעות לאורגזמה אף פעם! אין ספק שאישה זקוקה לכמה אלמנטים חשובים מאד בכדי להגיע לאורגזמה בכלל ועם בן זוג (ארחיב על כך בכותרת אחרת). אך מה במקרים שהאישה מסוגלת להגיע לאורגזמה לבד ועם בן זוגה, במקרים שהאישה מרגישה אוהבת, אהובה ונינוחה, מדוע אז היא איננה מסוגלת?

החוויות המצטברות של נשים ישראליות עם גברים נימולים נותנות פרספקטיבה מעוותת על סקס. עם הזמן, נשים הופכות מתוסכלות שאינן מגיעות לאורגזמה, שהן כואבות בתחילת האקט, במהלכו ו\או בסופו. ומשלימות עם זה. גם אם בחורה נהנת מהסקס עם בן זוגה, היא עדיין חווה סוג של אי נוחות בשילוב עם ההנאה המינית שלה. עם הזמן והגיל, נשים מקבלות את הסקס עם הגבר הנימול כמציאות. הן בשלב מסוים מבינות שככה זה סקס. סקס היא חוויה חצי נעימה חצי לא נעימה. חצי הנאה חצי כאב. ולרוב אורגזמה וגינלית מזמן ירדה מהפרק.

ככל שהאשה הישראלית ממשיכה לחוות סקס עם גברים נימולים, כך היא מתחילה להאשים את עצמה בכשלים במיטה. למשל, כאשר כל חברותייך והסביבה עם גברים נימולים, התחושה והדעה הרווחת היא שהאשה היא זו שמתייבשת ולא שהגבר עם הפין הנימול הוא זה שגורם ליובש בנרתיק. אין סיבה שנשים צעירות ובריאות יסבלו מיובש בנרתיק.

למרות שנשים נהנות גם בלי אורגזמה, אחריי כמה שנים הן מאבדות עניין. כי בסקס הן לעולם לא מגיעות לסיפוק אמיתי. הן תמיד בסופו של ענין כואבות ואף פעם לא ממש ממש מסופקות.

לפעמים נשים מרגישות שהן "כמעט שם" עם גבר נימול. זוהי דוגמא לדחיפות שלא בקצב אחיד עם הפין הנימול. קצב לא אחיד הוא בלתי אפשרי לאורגזמה. כל סוג של אורגזמה.

הדרך היחידה עבור נשים ישראליות להגיע לאורגזמה וגינלית היא שימוש בחומר סיכה בחדירה, בתנוחה כזו שהאישה למעלה (רכיבה) מהחדירה עד האורגזמה. התנוחה הזו מפחיתה את כמות הסיכה שמתייבשת, כיוון שהפין נמצא עמוק בנרתיק. גירוי מקסימלי בקירות הנרתיק, לחץ עמוק וחוזר וחיכוך עדין באיזור הפות והדגדגן הם מתכון מנצח. בקשי מבן זוגך להיות סובלני ולתת לך לנוע בקצב שלך ולא להפסיקך באמצע בכדי לקחת את המושכות. (למרות הפיתוי הגדול). כאשר הגבר הנימול אחראי, הסיכויים לאורגזמה וגינלית נמוכים מאד.

כפי שהוסבר בדרך 2, 3 ו7 - הפין הטבעי מספק תנאים אידיאלים לאשה בכדי להובילה לאורגזמה וגינלית. הגבר הטבעי נע בקצב אחיד שהוא כל כך הכרחי לאורגזמה. אין אי נוחות המסיחה את דעתה, אין כאב שמתסכל ומוציא את החשק, אין מחסור בסיכה. הפין הטבעי מחליק פנימה והחוצה ברכות. הנרתיק נשאר לח. הגבר הטבעי נשאר עמוק בתוך הנרתיק ונע בקצב אחיד וקרוב. עצמות החיק נוגעים כל הזמן ויש לחץ שבא והלך באיזור הדגדגן והפות. ההנאה המלאה, בלי אי נוחות ובשילוב עם קצב אחיד וחדירה עמוקה הוא מתכון מנצח! לאורגזמה וגינלית.

נשים שחוות אורגזמה לעיתים קרובות במהלך הסקס שומרות על ה"ליבידו" שנים ארוכות. כאשר הסקס מספק באופן מלא, וגורם רק הנאה ולא כאב, האישה פשוט לא מאבדת ענין.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה